KONST / Litografier / Färglitografier 16186072
nr 1618 6072
Färglitografier
8 st. Signerade. Bladets mått: 45x55-60x80, oramade lösa blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:54:22
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor